Strv S1 Zarobki

Znajdziesz tutaj pre-testowane ustawienia dla określonych czołgów.

Moderator: Wsparcie

Major

14 mar 2020, 19:45

Witam, nie znalazłem nigdzie informacji na temat zarobków tego niszczyciela. CZy bot ogarnia tryb ostrzału? Ktoś testował jakie wyniki robi na S1? Jest na promocji a szukam czegoś do zarabiania dla bota :)
xpolkyt

17 mar 2020, 21:18

bot ogarnia tryb ostrzału/jazdy, lecz nie wiem jak dobrze gra. Zarobki powinne być zadowalające, premka z tanim ammo i naprawą. Spróbuj!
ziomcio

31 mar 2020, 0:56

Zarobki nie są złe, zależy od bitwy. Cyber gra tym pojazdem jak typowy BOT np. nawet na ustawieniu tchórz jedzie wręcz na 1 linie zamiast stać w krzakach, przełącza się w tryb strzelania i toczy się tak zmieniając co jakiś czas zdanie na kierunek jazdy. Ogólnie gra tym czołgiem na cyberku jest przypałowa. Twórcy Cyber-Tank muszą poprawić pewne rzeczy moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Suvero
Administrator
Kontakt:

31 mar 2020, 21:36

ziomcio, im więcej bitew bot na konkretnym czołgu rozegra tym lepiej z czasem będzie mu szło. Biblioteka logiczna z bitwy na bitwę gromadzi dane z których korzysta w kolejnych bitwach NA TYM SAMYM CZOŁGU !
ziomcio

17 kwie 2020, 10:20

Suvero pisze:
31 mar 2020, 21:36
ziomcio, im więcej bitew bot na konkretnym czołgu rozegra tym lepiej z czasem będzie mu szło. Biblioteka logiczna z bitwy na bitwę gromadzi dane z których korzysta w kolejnych bitwach NA TYM SAMYM CZOŁGU !
Mój komentarz nie był z początkiem bitew tylko po około 200, więc ile on potrzebuje tego czasu ? 500 bitew ? czy dopiero po zablokowaniu konta się nauczy ? Co do nauki Cyber-Tanka to tak średnio bym powiedział... przykład Bret.Panther mam nim zrobione 1000 bitew z czego 800 minimum cyberkiem szkole 5 perk i jego klasyfikacja wynosi około 800 punktów, może do 1000 (działanie samego bota bez mojej ingerencji). Jak się uda to zrobi na bitwie koło 500dmg i max 2 zabije, czasem jest bitwa perełka 1000dmg i 2 fragi (bardzo rzadko). Więc nie sądzę żeby to był jakoś super wynik po tak wielu bitwach nauki bota.
aksel93

18 kwie 2020, 17:29

To że bot się uczy to jest bajka tylko dla dzieci. Ogólnie bot się nadaje do robienia tylko i wyłacznie programów rekruta bo tak to psuje tylko staty. Na 100 Bitew jednego dnia mówiąc o artach/niszczarkach/ciężkich więcej niż 450-470 WN nie jest w stanie zrobić przy załodze 5 perkowej. Wiem co mówie bo sprawdziłem bota pod wzgledem grania na każdym gatunku czołgu przy danej konfiguracji i wnioski mam takie :

WN niszvczarki/ciężke/lekkie- zrobi zerowe czerowny/czarny
WN Arty - jest w stanie uzyskać 600-700 dnia jeżeli jedzie na amerykańcu 8 zrobionym Full

Dobry do robienia programu rekruta
Bot sam w sobie amoniciji nie przełoczy 1/2 w danym potrzebnym momęcie

Bajką jest to że czym więcej bot gra tym bardziej się uczy jest to nieprawda bo na niszczarkach u mnie to by był mistrzem przy tym co mam wygrane na bocie :)
EBR hmm dobry do spotowania w grze podciagania wN no niestety bot nawet tego nie ogarnie.

Najlepszy bot do wygrania bitew i zapłacenia za kolejne bitwy bo ma dużo do poprawek ale Twórcy chyba zatrzymali się w miejscu.
davao

07 maja 2020, 23:24

aksel93 pisze:
18 kwie 2020, 17:29
To że bot się uczy to jest bajka tylko dla dzieci. Ogólnie bot się nadaje do robienia tylko i wyłacznie programów rekruta bo tak to psuje tylko staty. Na 100 Bitew jednego dnia mówiąc o artach/niszczarkach/ciężkich więcej niż 450-470 WN nie jest w stanie zrobić przy załodze 5 perkowej. Wiem co mówie bo sprawdziłem bota pod wzgledem grania na każdym gatunku czołgu przy danej konfiguracji i wnioski mam takie :

WN niszvczarki/ciężke/lekkie- zrobi zerowe czerowny/czarny
WN Arty - jest w stanie uzyskać 600-700 dnia jeżeli jedzie na amerykańcu 8 zrobionym Full

Dobry do robienia programu rekruta
Bot sam w sobie amoniciji nie przełoczy 1/2 w danym potrzebnym momęcie

Bajką jest to że czym więcej bot gra tym bardziej się uczy jest to nieprawda bo na niszczarkach u mnie to by był mistrzem przy tym co mam wygrane na bocie :)
EBR hmm dobry do spotowania w grze podciagania wN no niestety bot nawet tego nie ogarnie.

Najlepszy bot do wygrania bitew i zapłacenia za kolejne bitwy bo ma dużo do poprawek ale Twórcy chyba zatrzymali się w miejscu.
Niestety muszę się z kolegą zgodzić.
Awatar użytkownika
Suvero
Administrator
Kontakt:

07 maja 2020, 23:39

Bot służy do zarobków kredytów oraz doświadczenia, niektórzy wykonują programy rekrutacyjne. Wpisy dotyczące czerwonych statystyk robionych przez bota są zupełnie nie na miejscu i nie służą rozwojowi tego forum.

Bot nigdy nie będzie grać pod „WN/WN8” !
ODPOWIEDZ