Słabe Wyniki

Masz pytanie lub chcesz się z nami podzielić własną opinią dotyczącą Cyber Tank'a ? A może znalazłeś błąd w aplikacji lub na stronie www ? Opisz go, a my pomożemy Ci go rozwiązać.

Moderator: Wsparcie

Awatar użytkownika
cegla

27 gru 2020, 22:21

Witam, nie mam czołgów premium za bardzo, więc radzę sobie tym co mam, ale wydaje mi się że wyniki są dość... słabe.
Ostatnio próbowałem na różnych czołgach IS3 / IS-2-II / / KV-2 / KV-85 / 40TP / AMX ELC / Chrysler K GF / Super Hellcat...
Ale z dziś, WNR i WN8 pomijam bo na to nawet nie patrzę - interesuje mnie sam zarobek.

Dziś od ok 19 do 22:00 chodził BOT (konto premium w WOT mam) i zarobił niecałe 150 tys.
Biorąc pod uwagę, że gdzieniegdzie pisze o zarobkach 700tys na godzinę (tak wiem na premkach) myślałem że tu przez 3h będzie chociaż z 500 tys ;P

W tej "sesji" bot zagrał 24 bitwy czyli wychodzi ok 6k za bitwe :/ Czołgi jakimi grał:
KV-85 - Priorytet 19
Obrazek

Chrysler K GF - Priorytet 19
Obrazek

45TP Hrabia - Priorytet 18
Obrazek

T-150 - Priorytet 18
Obrazek

Ustawienia ogólne:
Obrazek

Tutaj jeszcze ustawienia z innych czołgów na których też zbierałem i jakoś specjalnie lepiej nie było: (w najlepszym momencie udało mi się przez noc uzbierać ok 800-900k ale nie pamiętam którymi czołgami :/

Super Hellcat:
Obrazek
IS3
Obrazek

Jakieś pomysły, sugestię, porady? Nie mam jakoś specjalnie wielkich oczekiwań, ale cieszyłbym się gdybym mógł kupić czołg zaraz po jego odblokowaniu i wsadzić moduły na które mnie obecnie nie stać :D
xpolkyt

28 gru 2020, 1:21

Czołgi drzewkowe nie mają bonusu do zarabiania, a co za tym idzie bot niewiele zyskuje, bo niewiele robi (najlepsze wyniki ugra na kampiących TD i artach). Ma mały odsetek przeżywalności i płaci za naprawkę duże kwoty co zmniejsza zarobione kwoty.

Moja sugestia:
Puszczaj na bocie czołgi premium (najlepiej TD) oraz arty (np. m44, hummel, GW. Tiger P, GW. Panther)
W taki sposób jesteś w stanie zarobić od 1 do 2mln kredytów przez noc. (9 godz.)
Pamiętaj, że także bota dotyka problem RNG i czasem może po prostu pójść gorzej ;)

Jeśli zależy ci na statach, to puszczaj bota tylko na artach (robi od 800 do 1200 WN8)
Awatar użytkownika
cegla

28 gru 2020, 1:38

Na statach mi akurat nie zależy póki co przynajmniej.
Hmmm z premek jedynie Super Hellcat'a mam... Jakoś gra TD i Artami średnio mnie bawiła to w nie nie szedłem ale spróbuje (o ile zarobie na nie przez noc :D)
Takie 2 mln przez 9 godzin było by wystarczające na non-premium ;)
Jak ktoś ma jeszcze jakieś inne propozycję to chętnie wysłucham ;)

@xpolkyt dałbym like/piwo ale nie włączyli takiej możliwości na forum ;(
Awatar użytkownika
cegla

28 gru 2020, 11:24

Jednak będzie ciężko... Na noc puściłem Super Hellcat (z najwyższym priorytetem) + KV-2 / IS-2-II (z mniejszym priorytetem) i 45TP jako czwarty z najmniejszym priorytetem.

Ok 10h gry, jak szedłem spać miałem 10k kredytów wstaje... a tu 60k :( Nie no załamałem się...
xpolkyt

28 gru 2020, 13:17

cegla pisze:
28 gru 2020, 1:38
Na statach mi akurat nie zależy póki co przynajmniej.
Hmmm z premek jedynie Super Hellcat'a mam... Jakoś gra TD i Artami średnio mnie bawiła to w nie nie szedłem ale spróbuje (o ile zarobie na nie przez noc :D)
Takie 2 mln przez 9 godzin było by wystarczające na non-premium ;)
Jak ktoś ma jeszcze jakieś inne propozycję to chętnie wysłucham ;)

@xpolkyt dałbym like/piwo ale nie włączyli takiej możliwości na forum ;( //dzięki :P
2mln to przy dobrym rng i na odpowiednich czołgach z kontem premium. Inaczej nie ma co liczyć na max 1mln

A jak puszczasz ciężary to zabierają dużo czasu na grę premkami i generują albo mały przychód albo nawet straty.
Awatar użytkownika
cegla

28 gru 2020, 17:12

Teraz puściłem na 4h super hellcata, T-50-2 (obie to premki) i jako 3 gdyby oba były w bitwie dałem IS-2-II ale też zarobku dużego nie było... ledwo 100k nawet na artę mnie nie stać xD
Jak ustawić, żeby TD kampił? Bo dałem na "Tchórz" i jeździł po mapie jak debil... bawił się chyba w spotera xD
Awatar użytkownika
Suvero
Administrator
Kontakt:

28 gru 2020, 17:20

Nie ma sensu. Jeżeli chcesz zarabiać naprawdę dobre kwoty takie jak 2 mln w nocy to musza być 2x VIII (JgTg8,8, T34, Strv S1 itp) + konto premium :D

Jeżeli ich nie masz, rób program rekrutacyjny. 2 tygodnie po 2h na bocie i premki wlatują.
Awatar użytkownika
BotSlayer

01 sty 2021, 15:10

cegla pisze:
28 gru 2020, 17:12
Teraz puściłem na 4h super hellcata, T-50-2 (obie to premki) i jako 3 gdyby oba były w bitwie dałem IS-2-II ale też zarobku dużego nie było... ledwo 100k nawet na artę mnie nie stać xD
Jak ustawić, żeby TD kampił? Bo dałem na "Tchórz" i jeździł po mapie jak debil... bawił się chyba w spotera xD
Zacznijmy od tego, że pojazdy, które wymieniłeś nie są pojazdami PREMIUM tylko SPECJALNE.... szkolą załogę jak premki ale zarabiają jak zwykłe czołgi z drzewka.
ODPOWIEDZ