Windows Defender usuwa Cyber Tank

Masz pytanie lub chcesz się z nami podzielić własną opinią dotyczącą Cyber Tank'a ? A może znalazłeś błąd w aplikacji lub na stronie www ? Opisz go, a my pomożemy Ci go rozwiązać.

Moderator: Wsparcie

Awatar użytkownika
Suvero
Administrator
Posty: 681
Rejestracja: 11 lip 2016, 14:52
Kontakt:

27 kwie 2020, 18:12

W ostatnich dniach wielu naszych użytkowników napotkało problem podczas próby uruchomienia Cyber ​​Tank. Podczas uruchamiania pojawia się komunikat „Nie można uruchomić Cyber ​​Tank!”.
Problem ten związany jest z działaniem programu antywirusowego Defender wbudowanego w system Windows, który niedawno zaczął wykrywać i usuwać naszego nieszkodliwego bota pod pretekstem "Niebezpiecznego potencjalnie programu".

Gwarantujemy, że Cyber ​​Tank nie zawiera żadnych trojanów ani złośliwych funkcji ! Bardzo cenimy sobie naszą reputację, od ponad przeszło 6 lat !

Ponadto Defender definiuje „złośliwe oprogramowanie” także jako „GameHack” - oznacza to innymi słowy „ingerencję aplikacji trzeciej w pliki gry". Cyber ​​Tank jest usuwany przez Defendera ze względu na swoją główną funkcję, która automatyzuje ruchy myszy oraz kliknięcia klawiatury. Funkcja ta nie robi nic złośliwego ani nie jest zabroniona przez prawo ! Nie możemy tego potwierdzić, ale wygląda na to, że cała ta sytuacja ma na celu utrudnienie korzystania z naszych botów przez naszych użytkowników.

Pewnym i szybkim sposobem jest całkowite wyłączenie Defendera:
  • Uruchom ponownie komputer
Załączniki
DisableWindowsDefenderCompletely.reg
(378 Bajtów) Pobrany 69 razy
ODPOWIEDZ