Regulamin oraz warunki korzystania

Awatar użytkownika
Suvero
Administrator
Posty: 730
Rejestracja: 11 lip 2016, 14:52
Kontakt:

19 mar 2018, 23:29

Niniejszy regulamin określa zasady i warunki korzystania z aplikacji Cyber Tank oraz z tego forum. Regulamin obowiązuje wszystkich użytkowników aplikacji oraz tego forum. Administracja zastrzega sobie prawo do edytowania i usuwania tematów tworzonych przez użytkownika - jeśli tematy te nie spełniają podstawowych zasad tego forum. Administracja zastrzega sobie prawo do wyrzucenia z forum osób, które naruszają regulamin. Ponadto administracja zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych zasad.

1. Rejestracja
1.1. Rejestracja jest integralną częścią obecności na forum. Przejście rejestracji automatycznie oznacza akceptację niniejszego regulaminu. Jeśli nie zgadzasz się z niniejszym regulaminem, napisz do administratora forum i on zdezaktywuje Twoje konto.
1.2. Zabrania się ponownej rejestracji na forum bez podania przyczyny. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć w forum pod starym pseudonimem, skontaktuj się z administracją w celu zmiany pseudonimu.
1.3. Uwaga: jeśli nazwa (nick), którą wybrałeś do udziału w forum:
powtarza już istniejące nazwy (pseudonimy) lub narusza zasady przyzwoitości i moralności (takie nicki jak: Hitler, Alah-Akbar, Stalin, itp.)
nosi strony reklamowe bądź linki
zawiera wulgaryzmy
podobny jest na tyle, że może dojść pomyłki z jakimś moderatorem lub bezpośrednio administratorem,
twoje konto zostanie zablokowane bez ostrzeżenia.
1.4. Ponadto nie wybieraj sobie awatarów zawierających nieprzyzwoite obrazy oraz nie kopiuj awatarów Administratorów lub Moderatorów.
1.5. Należy pamiętać, że podpis pod wiadomościami nie może być używany do tworzenia linków do jakichkolwiek zasobów sieciowych (bez żadnych wyjątków). Jeśli utworzysz link w swoim podpisie (temacie) i nie usuniesz go, Twoje konto zostanie zablokowane.

2. Ograniczenia na forum
2.1. Użytkownikom zabrania się:
2.1.1. Obrażania użytkowników forum w jakiejkolwiek formie (zabronione jest okazywanie jakiejkolwiek agresywności, osobistych obelg i nieprzyzwoitych stwierdzeń, w tym w formie ukrytej, zarówno w odniesieniu do osób prywatnych, jak i publicznie).
2.1.2. Używania w komunikacji na forach obscenicznych wyrażeń i słów, w tym w zawoalowanej formie.
2.1.3. Pisania nadmiernie poza tematem wątku.
2.1.4. Tworzenia wątków o nazwie, która nie jest jednoznaczna (np.: "pomocy" itp.).
2.1.5. Pisania tekstów reklamowych i wiadomości komercyjnych.
2.1.6. Robienia interesów za pomocą forum.
2.1.7. Używania forum jako tablicy ogłoszeń dla spraw nie związanych z naszym projektem.
2.1.8. Pokazywanie wrogości rasowej, narodowej i religijnej, w celu wspierania terroryzmu, ekstremizmu, narkotyków oraz innych tematów, których treści są niezgodne z ogólnie przyjętymi przepisami moralności i przyzwoitości.
2.1.9. Używania do komunikowania się na forum języku innym niż Polski lub Angielski. W Internecie istnieje szereg usług, które pozwalają tłumaczyć tekst - dla naszego forum rekomendujemy Google Translator. Moderatorzy i administratorzy mają prawo do edycji lub usuwania postów, napisanych w języku innym niż Polskim lub Angielskim, bez uprzedzenia.
2.1.10. Publicznego zgłaszania roszczeń i omawiania działań moderatora lub administratora. Użytkownik forum, który nie zgadza się z podjętymi działaniami Moderatora, może wyrazić swój sprzeciw wobec moderatora lub administratora kontaktując się z nim w wiadomości prywatnej. Ostateczna decyzja dotycząca danej sprawy (jeżeli taka jest) jest podejmowana przez Administratora. Ta decyzja jest ostateczna i nie podlega negocjacjom.
2.1.11. Publikowania negatywnych rezultatów korzystania z usług które oferuje Cyber-Tank.pl - Blokada konta itp.
2.1.12. Wymieniania nazw konkurujących produktów i podawania linków do ich stron.

3. Moderatorzy i administratorzy
3.1. Moderatorzy wybierani są spośród najbardziej aktywnych i kompetentnych użytkowników tego forum.
3.2. Moderatorzy monitorują zgodność z regulaminem forum.
3.3. Moderator może *edytować lub usunąć wiadomość użytkownika, jeśli uzna to za konieczne.
3.4. Moderator może *zamknąć temat, jeśli temat stracił ważność, jeśli uczestnicy odeszli od swojego problemu lub z innych powodów.
3.5. Moderator może *przenieść temat do najbardziej odpowiedniej kategorii.

4. Klucze aktywacyjne
4.1. Klucze do aplikacji są płatne oraz darmowe. W celu otrzymania klucza testowego, zgłoś się do moderatora/administratora na naszym Discordzie.
4.2. W przypadku gdy użytkownik umyślnie podaje informacje nie zgodne prawdą/kłamie w celu wyłudzenia dodatkowej ilość bitew która jest nierozliczona, jego dotychczasowy klucz może zostać zablokowany.
4.3. Zabrania się kradzieży kluczy osobom drugim. W przypadku kradzieży, osoba która posiada lub korzysta ze skradzionego klucza otrzyma permanentną blokadę dostępu do naszej strony oraz forum.
4.4. Wszystkie klucze obejmują wsparcie administracji. Jeżeli zauważyłeś że dostępna ilość bitew znika w momencie gdy Ty z klucza nie korzystasz, natychmiast zgłoś to do administratora.
4.5. Zabrania się łączenia swoich kluczy z kluczami osób drugich - możesz łączyć wyłącznie klucze zakupione przez siebie samego ! W innym przypadku, klucz(e) może zostać zablokowany do momentu wyjaśnienia incydentu.
4.6. Nikt poza nami nie ma uprawnień do sprzedaży kluczy. Jedynym i zaufanym źródłem kluczy do aplikacji Cyber Tank jest oficjalna strona https://Cyber-Tank.pl. Zakup klucza z nieznanego źródła może skutkować blokadą takiego klucza.
4.7. Nie oferujemy zwrotu pieniędzy za zakupione klucze. Klucze są finalnymi dobrami wirtualnymi i nie podlegają zwrotom.
4.8. Klucze aktywacyjne są współdzielone pomiędzy aplikacjami Cyber Tank oraz Cyber Ship.

5. Płatności
5.1. Płatności online są obsługiwane za pośrednictwem firmy Dotpay Sp. z o.o.
5.2. Reklamacje dotyczące płatności online można zgłaszać pod adresem https://www.dotpay.pl/kontakt/.

* - Określone akcje może wykonywać również Administrator

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2020
Zablokowany